| Mahsulot | AL4-30 |
| Sig'imi | 30L/30kg |
| Sof og'irlik | 25,5 kg |
| Uchish vazni | 70 kg |
| Nozul | 2 ta santrifüjli nozullar |
| Sprey kengligi | 8-10 m |
| Sprey samaradorligi | Soatiga 12-15 gektar |
| Purkash oqimi | 3,5-4 L/min |
| Uchish vaqti | 10 daqiqa |
| Purkash tezligi | 0-10 m/s |
| Batareya | 14S 28000 mA/soatlik aqlli batareya |
| Zaryadlovchi | 3000W 60A aqlli zaryadlovchi |
| Shamolga chidamlilik | 10 m/s |
| Uchish balandligi | 0-60 m |
| Uchish radiusi | 0-1500 m |
| Spred hajmi | 2460*2530*655mm (±10mm) |
| Buklangan o'lcham | 960*640*655 mm (±10 mm) |
Batafsil ma'lumot olish uchun xabar qoldiring yoki o'ng tomondagi whatsapp tugmasini bosish orqali biz bilan bog'laning.
Iloji boricha tezroq javob beramiz. Rahmat!