1. Ekologik jihatdan mas'uliyatli va xavfsiz o'g'itlash ijobiy natijalar beradi
Purkagichlar o'simliklarni himoya qilish tizimini masofadan turib boshqaradi, shunda foydalanuvchilar dorilar ta'siriga osongina tushib qolmaydi, zaharlanish va issiq urishining oldini oladi. Atrof-muhit uchun hech qanday xavf yo'q va pestitsid suyuqligi oldindan belgilangan balandliklarda purkalishi mumkin.
Dron rotori tomonidan hosil bo'lgan ulkan havo oqimi barcha ekin darajalarida suyuq dori vositasini darhol bo'g'ib qo'yadi. Havo oqimi bilan insektitsidlar ekinlarning ildizlari va barglariga chuqur kirib, zararkunandalarning chiqib ketishining oldini oladi. Bu usul atrof-muhit uchun zararsizdir.
2. Suvni tejash va bir tekis purkash
Yuqori samaradorlikka ega samolyot daqiqasiga 1-2 akr maydonga purkashga qodir va har kuni 300-600 akr yerni qoplashi mumkin (6-8 soat davomida hisoblangan), bu 30-100 xodimning unumdorligiga teng va ishchi kuchini bo'shatadi. Mukammal purkash effekti bilan dron ekinlarga yaqin joyda kimyoviy moddalarni 1,5-3 metr masofaga purkashi mumkin. Havo oqimi yuqori yuqoriga va pastga kirib boradi, bu esa siljishni kamaytiradi va mayda va bir xil tuman tomchilarini hosil qiladi, bu esa foydalanishni 30% dan ortiqqa oshiradi.
3. Oddiy parvarishlash va oddiy dori almashtirish
Purkagichli dronni o'rganish va boshqarish oson. Dron daladagi kichik tekis yerga vertikal ravishda uchib-qo'na oladi va boshqarish moslashuvchan va qulay.
| Model | AL4-22 |
| Pestitsidlar uchun idish | 22L |
| Tuzilma | Soyabon katlanadigan |
| Sof og'irlik | 19,5 kg |
| Uchish vazni | 55 kg |
| Batareya quvvati | 14s 22000 mAh*1 dona |
| Purkash tezligi | 0-10 m/s |
| Sprey kengligi | 7-9 m |
| Burun raqami | 8 dona |
| Purkash oqimi | 3,5-4 L/min |
| Sprey samaradorligi | 9-12 gektar/soat |
| Shamolga chidamlilik | 10 m/s |
| Dronning tarqalishi hajmi | 2025*1970*690 mm |
| Dron katlanmış o'lcham | 860*730*690 mm |
Aolan purkagich dron kompaniyasi OEM/ODM xizmatlarini taqdim etadi. Biz qishloq xo'jaligi uchun purkagich dronlarining ulgurji sotuvchisi bo'lib, butun dunyo bo'ylab distribyutorlar va agentlarni qidiramiz.

Qo'lda ishlash rejimi:
Masofadan boshqarish pulti bilan qo'lda boshqaring. O'rnatilgan masofadan boshqarish pulti. Bluetooth va USB ulanishini qo'llab-quvvatlaydi. Yer usti stansiyasi, tasvir uzatish.
Avtomatik rejim:
Ilova yordamida avtonom parvoz
Bir nechta tillarni qo'llab-quvvatlash: ingliz, ispan, rus, portugal va boshqalar.
Parvoz yo'nalishlarini rejalashtirish
Kunduzi va kechasi purkash ishlarini qo'llab-quvvatlang.
HD kamera va LED tungi chiroqlar bilan jihozlangan FPV.
- 120 daraja kenglikdagi ko'rish, parvozni xavfsizroq qiladi.
- Yorqin tungi ko'rishni ikki baravar oshirdi, tungi purkash uchun ko'proq imkoniyatlar yaratdi.
Sarlavha shu yerda.
Yarim avtomatik PET shisha puflash mashinasi Shisha tayyorlash mashinasi Shisha qoliplash mashinasi PET shisha tayyorlash mashinasi har qanday shakldagi PET plastik idishlar va butilkalar ishlab chiqarish uchun javob beradi.
Sarlavha shu yerda.
Yarim avtomatik PET shisha puflash mashinasi Shisha tayyorlash mashinasi Shisha qoliplash mashinasi PET shisha tayyorlash mashinasi har qanday shakldagi PET plastik idishlar va butilkalar ishlab chiqarish uchun javob beradi.
Relyefni kuzatuvchi radarga ega purkagich dron real vaqt rejimida relyef muhitini aniqlay oladi va parvoz balandligini avtomatik ravishda sozlaydi. Turli xil relyeflarga mos kelishiga ishonch hosil qiling.
To'siqlarni chetlab o'tish radar tizimi chang va yorug'lik shovqinidan qat'i nazar, barcha muhitlardagi to'siqlarni va atrof-muhitni sezadi. Purkash paytida parvoz xavfsizligini ta'minlash uchun avtomatik to'siqlarni chetlab o'tish va parvoz funktsiyalarini sozlash.