| Mahsulot | AL4-20 |
| Sig'imi | 20L/20kg |
| Sof og'irlik | 24 kg |
| Uchish vazni | 55 kg |
| Burun: | 2 ta santrifüjli nozullar |
| Sprey kengligi | 7-9 m |
| Sprey samaradorligi | Soatiga 9-12 gektar |
| Purkash oqimi | 3,5-4 L/min |
| Uchish vaqti | 10 daqiqa |
| Purkash tezligi | 0-10 m/s |
| Batareya | 14S 22000 mA/soatlik aqlli batareya |
| Zaryadlovchi | 3000W 60A aqlli zaryadlovchi |
| Shamolga chidamlilik | 10 m/s |
| Uchish balandligi | 0-60 m |
| Uchish radiusi | 0-1500 m |
| Spred hajmi | 2400*2460*630 mm (±10 mm) |
| Buklangan o'lcham | 955*640*630 mm (±10 mm) |
Batafsil ma'lumot olish uchun xabar qoldiring yoki o'ng tomondagi whatsapp tugmasini bosish orqali biz bilan bog'laning.
Iloji boricha tezroq javob beramiz. Rahmat!