(1) Motor elektr energiyasini mexanik energiyaga o'tkazadigan va stator, rotor, temir yadro, magnit po'lat va boshqa komponentlardan tashkil topgan qurilmani anglatadi. Asosan, uchuvchisiz uchish apparati motori pervanelning aylanishi orqali pastga qarab harakatlanadigan cho'tkasiz motordir.
(2) ESC elektron boshqaruv moslamasini anglatadi, uning asosiy vazifasi parvoz boshqaruv platasidan boshqaruv signalini dvigatelning tezligini boshqarish uchun uning oqimining kattaligiga aylantirishdir.
(3) Pervanel - bu motorning aylanish energiyasini tortish yoki ko'tarish kuchiga o'tkazadigan apparat.
(4) Dron batareyasi ko'pincha yuqori energiya zichligi, yengilligi va yuqori tok qarshiligi qiymati bilan ajralib turadigan yuqori tezlikdagi lityum polimer batareyadir.
| Model | AL4-22 |
| Pestitsidlar uchun idish | 22L |
| Tuzilma | Soyabon katlanadigan |
| Sof og'irlik | 19,5 kg |
| Uchish vazni | 55 kg |
| Batareya quvvati | 14S 22000 mAh*1 dona |
| Purkash tezligi | 0-10 m/s |
| Sprey kengligi | 7-9 m |
| Burun raqami | 8 dona |
| Purkash oqimi | 3,5-4 L/min |
| Sprey samaradorligi | Soatiga 9-12 gektar |
| Shamolga chidamlilik | 10 m/s |
| Dronning tarqalishi hajmi | 2025*1970*690 mm |
| Dron katlanmış o'lcham | 860*730*690 mm |
Aolan purkagich dron kompaniyasi OEM/ODM xizmatlarini taqdim etadi. Biz qishloq xo'jaligi purkagich dronlarining ulgurji sotuvchisi bo'lib, butun dunyo bo'ylab distribyutorlar va agentlarni qidiramiz.

Qo'lda ishlash rejimi:
Masofadan boshqarish pulti bilan qo'lda boshqaring. O'rnatilgan masofadan boshqarish pulti. Bluetooth va USB ulanishini qo'llab-quvvatlaydi. Yer usti stansiyasi, tasvir uzatish.
Avtomatik rejim:
Ilova yordamida avtonom parvoz
Bir nechta tillarni qo'llab-quvvatlash: ingliz, ispan, rus, portugal va boshqalar.
Parvoz yo'nalishlarini rejalashtirish
Kunduzi va kechasi purkash ishlarini qo'llab-quvvatlang.
HD kamera va LED tungi chiroqlar bilan jihozlangan FPV.
- 120 daraja kenglikdagi ko'rish, parvozni xavfsizroq qiladi.
- Yorqin tungi ko'rishni ikki baravar oshirdi, tungi purkash uchun ko'proq imkoniyatlar yaratdi.
Sarlavha shu yerda.
Yarim avtomatik PET shisha puflash mashinasi Shisha tayyorlash mashinasi Shisha qoliplash mashinasi PET shisha tayyorlash mashinasi har qanday shakldagi PET plastik idishlar va butilkalar ishlab chiqarish uchun javob beradi.
Sarlavha shu yerda.
Yarim avtomatik PET shisha puflash mashinasi Shisha tayyorlash mashinasi Shisha qoliplash mashinasi PET shisha tayyorlash mashinasi har qanday shakldagi PET plastik idishlar va butilkalar ishlab chiqarish uchun javob beradi.
Relyefni kuzatuvchi radarga ega purkagich dron real vaqt rejimida relyef muhitini aniqlay oladi va parvoz balandligini avtomatik ravishda sozlaydi. Turli xil relyeflarga mos kelishiga ishonch hosil qiling.
To'siqlarni chetlab o'tish radar tizimi chang va yorug'lik shovqinidan qat'i nazar, barcha muhitlardagi to'siqlarni va atrof-muhitni sezadi. Purkash paytida parvoz xavfsizligini ta'minlash uchun avtomatik to'siqlarni chetlab o'tish va parvoz funktsiyalarini sozlash.